APOSTOLIC RESIDENCE
x

Apostolic Residence

Hotel Apostolic Residence byl původní název nynějšího Grand hotelu Praha. Hotel byl zpočátku vybudován ve starém měšťanském domě, pocházejícím z poloviny 14. století. Po celkové rekonstrukci této budovy a rozšíření o další dva středověké objekty s raně barokní úpravou „Dům U zlaté koruny" a „Dům U zlatého koníka", byl původní název Apostolic Residence změněn na Grand hotel Praha. Budova Apostolic Residence je chráněna českými právními předpisy o historickém a kulturním dědictví. V důsledku těchto zákonů bohužel nejsme schopni instalovat výtah ve starší části hotelu, jelikož by to změnilo původní stav budovy. V případě potřeby Vám ale ochotně pomohou se zavazadly naši zaměstnanci.

Budova dřívější Apostolic Residence nabízí luxusní ubytování v pokojích "Grand Deluxe" s výhledem na Pražský orloj a proslulou Staroměstskou radnici. V zadní části budovy jsou umístěny "Historické pokoje", kde citlivě zrestaurované dřevěné stropy a původní malby na zdech doplňuje starožitný nábytek. Pro nejnáročnější hosty je v nejvyšším patře připraven podkrovní attic apartment s trámovými stropy, z jehož oken je vidět i věže Svatovítské katedrály. Všechny pokoje jsou vybaveny moderními mramorovými koupelnami. 

Přesvědčte se sami o kvalitách nabízených služeb Grand hotelu Praha, který naši klienti znají i pod původním názvem Apostolic Residence.
Apostolic residence získala v mezinárodní klasifikaci ocenění jako 4* hotel depandance.

Speciální nabídky»
Virtual tour
Nová mobilní aplikace
Zobrazit vše
PLATBA PŘEDEM Při platbě předem ušetříte až 22% - najdete jen na našem webu VÍCE ZA MÉNĚ Zůstaňte 2+ více nocí a ušetříte! Od 5nocí taxi ZDARMA LUXUSNÍ APARTMENTY Pro náročné nabízíme PRESIDENT,ATTIC, LUXURY a ROYAL apartmenty