Věnujte svým přátelům, blízkým či obchodním partnerům dokonalý zážitek a překvapte je pobytovým voucherem do Grand hotelu Praha.

Po zaplacení vám vybraný voucher zašleme obratem v elektronické podobě.

Platnost je neomezená. Požadavek na přesný termín na info@grandhotelpraha.cz nebo telefonicky 221 632 222.
DÁRKOVÝ VOUCHER NEMUSÍ BÝT NUDNÝM DÁRKEM, ALE HEZKÁ PŘÍLEŽITOST JAK STRÁVIT PRODLOUŽENÝ VÍKEND S RODINOU NEBO S PARTNEREM.

Vyberte si tento voucher, přijed´te a ubytujte se v historickém pokoji s citlivě zrestaurovanými dřevěnými stropy a původními malbami na zdech. Odpočiňte si, poučte své děti o historii Prahy a navíc je pobavte.

Tento voucher platí po celý rok a je dvoudenní.  Cena je stanovena základní sazbou 5 990 Kč. V případě, že zvolíte jinou kategorii pokoje nebo jiný počet hostů múže být změněna. Termín je nezbytné rezervovat předem na info@grandhotelpraha.cz nebo telefonicky na 221 632 222. Po zaplacení obdržíte voucher elektronicky ihned.


Vidět Staroměstský orloj uplně z jiného, nečekaného úhlu a přitom relaxovat? Těm z Vás, kdo máte rádi luxus, rádi odpočíváte, nabízíme pobyt v těch nejluxusnějších pokojích typu Grand Deluxe nebo Presidentské Apartmá.


Tento voucher platí po celý rok a je dvoudenní. Cena je stanovena základní sazbou 6 700 Kč. V případě, že zvolíte jinou kategorii pokoje nebo jiný počet hostů múže být změněna. Termín je nezbytné rezervovat předem na info@grandhotelpraha.cz nebo telefonicky na 221 632 222. Po zaplacení obdržíte voucher elektronicky ihned.

Chcete překvapit svého partnera? Pozvěte ho na romantický víkend a objevte spolu magické kouzlo Prahy. Romantický voucher nabízíme všem zamilovaným párům.

Tento voucher platí po celý rok a je dvoudenní.  Cena je stanovena základní sazbou 6 300 Kč. V případě, že zvolíte jinou kategorii pokoje nebo jiný počet hostů múže být změněna. Termín je nezbytné rezervovat předem info@grandhotelpraha.cz nebo telefonicky na 221 632 222. Po zaplacení obdržíte voucher elektronicky ihned.