LUXUSNÍ APARTMENTY

  • Presidentský Apartment je umístěn v hlavní budově hotelu a nabízí ten nejlepší výhled na Orloj. Vhodný zejména pro novomanželské páry nebo dva, kteří chtějí prožít romantický pobyt v Praze.
  • Attic Apartment se nachází ve třetím patře depandance Grand hotelu Praha. Nejlépe využitelný pro vícečlennou rodinu, která vyžaduje prostor a komfort dvou ložnic a dvou koupelen.
  • Luxusní apartment pro dvě osoby je situován 250m od hotelu v nově zrekonstruované historické budově s původními dřevěnými stropy. Check-in probíhá v hotelové recepci. Recepce Grand hotelu Praha zodpovídá za všechny služby, včetně pomoci se zavazadly. Byt je plně zařízen a vybaven k pohodlnému bydlení.
  • Nově zrekonstruovaný 5 pokojový Royal Apartment je umístěn v historickém domě na Staroměstském náměstí. Vhodný zejména pro vícečlennou rodinu či skupinu přátel. Check-in probíhá v hotelové recepci. Recepce Grand hotelu Praha zodpovídá za všechny služby, včetně pomoci se zavazadly. Byt je plně zařízen a vybaven k pohodlnému bydlení.
Speciální nabídky»
Virtual tour
Nová mobilní aplikace
Zobrazit vše
PLATBA PŘEDEM Při platbě předem ušetříte až 22% - najdete jen na našem webu VÍCE ZA MÉNĚ Zůstaňte 2+ více nocí a ušetříte! Od 5nocí taxi ZDARMA LUXUSNÍ APARTMENTY Pro náročné nabízíme PRESIDENT,ATTIC, LUXURY a ROYAL apartmenty