Novinky
x

29/09 Originální svatba - ženich s nevěstou bydleli v našem hotelu

00000

18/09 Pro všechny milovníky vážné hudby!!!

V těsné blízkosti našeho Grand hotelu Praha stále ještě probíhá /do 23/09/hudební festival Dvořákova Praha. Jehož hlavní myšlenkou je propagace dobrého jména české kultury, prostřednictvím díla A.Dvořáka, jeho současníků i jeho žáků.

Program festivalu najdete zde a naše concierge pro Vás zařídí vše ostatní.

0

08/09 Nová GrandHotelPraha slideshow byla vytvořena z fotografií, zachycujících zajímavé detaily interiéru i exteriéru. Podívejte se s námi...Usmívající se

04/09 možná jste unaveni po celodenním putování po pražských památkách a přijde vám vhod nabídka naší hotelové restaurace. Cafe Mozart je tím pravým místem, kde se při klavíru, jen pár kroků od pokoje přípravíte na klidný spánek.

0

0

0

 

 

31/08 Abychom ještě více zdůraznili atmosféru starého města, nainstalovali jsme tyto krásné starožitné hodiny do našich pokojů.

Jak se vám líbí?

000

 

 

27/07 toto je jedna z mnoha atrakcí na náměstí před naším hotelem.
V okolí hotelu, kde poskytujeme ubytování našim klientům, najdete spousty dalších zábavných vystoupení.

0

20/07 máte strach z letních veder ve městě, jako je Praha?

Pak byste měli vidět tuto fotografii. Stejně tak i vy si můžete pronajmout lodičku, zastavit se na pláži nebo si zdřímnout v některém z krásných parků na břehu Vltavy ...
Vltava je jen pár kroků od Grand hotelu Praha.

0

03/07 dnes začíná 50.ročník mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech.
Jste vítáni v našem sesterském hotelu Salvator, pokud se jej rozhodnete navštivit. 

01/07 V červenci jsou dva státní svátky, první je 5. července Den slovanských zvěrozvěstů Cyrila a Metoděje, druhý připadá na 6. července a je vyhlášen na památku upáleni mistra Jana Husa. Obchody mají sice omezenou otevírací dobu, ale bavit, najíst a napít se můžete všude.

26/05 Dnešní pozdrav z krásné Prahy!
Romantické ubytování v centru, s krásným výhledem z hotelových pokojů na Orloj, najdete jen v Grand hotelu Praha.

0

15/05 Na hokejovém mistrovství světa 2015, které se koná v Praze, postoupilo české mužstvo do semifinále. Můžete sledovat včetně finále z oken hotelu, obří obrazovka je instalována přímo na Staroměstském náměstí.

https://www.youtube.com/watch?v=DLJPTZ9QmV4

10/04 Jaro je nejkrásnějším obdobím roku a v Praze obzvlášť.
Máme radost, ze je tady nejen podle kalendáře, ale potěší nás i sluníčko a krásné, teplé počasí.

 

00

03/04 Krásné Velikonoce všem našim hostům.

Užijte si letošní svátky jara ve sněhu a mrazu!!!Mrkající

0

 

01/04 Tradiční Velikonoční pochoutky, jako beránek, mazanec nebo jidáše jsou součástí nabídky naší hotelové snídaně během Velikonoc. Nezapomeňte ochutnat.

000

 

 27/03 pár fotografií z Grand Hotel Praha!!! Snažíme se sladit architekturu pražského Staroměstského náměstí s interiérem budovy hotelu a zachovat jedinečnou atmosféru místa, kde se hotel nachází!

0000

20/02 Grand hotel Praha má další 2 nové historické pokoje, lze je využít i pro pobyt rodiny nebo blízkých přátel jako dvoupokojový rodinný suite se samostatnou předsíní nebo jednotlivě.

000

 

30/01 Je tak romantické nechat se okouzlit čerstvě napadaným sněhem ve starobylé Praze.
Půjdete-li úzkými uličkami, kde ještě nikdo před Vámi nezanechal stopy ve sněhu, budete se cítit jako v pohádce.
Náš Grand hotel Praha se nachází přesně v těchto místech.

Ceny za ubytování jsou v těchto dnech nižší a není špatné využít nabídky last minute ....

00

 

16/01 Chtěli byste strávit svůj pobyt v luxusním apartmánu nebo jej použít pro pobyt celé rodiny či skupiny přátel? Pro náročné klienty, nabízíme naše jedinečné apartmány - Royal, Luxusní, Presidentský a Podkrovní http://youtu.be/Z6wIdGV-EAQ

 

09/01 Podívejte se prosím na naši nabídku balíčků - možná tam objevíte něco, co ušetří váš čas a peníze ...

Například balíček "Objevte historii Prahy" obsahuje kombinaci 3 vyhlídkových programů, taxi do hotelu zdarma, vstup do sauny a ubytování v našem historickém pokoji.

0

05.01 Na Jana Palacha nikdy nezapomeneme!!!

Jan Palach, mladý český student, který se během komunistické éry, upálil na protest proti pokračující sovětské invazi naší země. Zemřel 19. ledna 1969. Mnoho Čechů chodí v těchto dnech položit květiny nebo zapálit svíčku na jeho hrob nebo na místo, kde obětoval svůj život.

0

17/12 Při natáčení absolventského filmu "DOUBLE-O" byl použit interiér Grand hotelu Praha - zejména Presidentský Apartment, a tím jsme se stali i oficiálním zlatým partnerem tohoto filmu.

/Double-O official photos (vol.5) - Grand Hotel Praha/

000

 

12/12 Nastal čas Adventu, čas Vánoční a s ním i čas, kdy návštěvy přátel i členů rodiny jsou na denním pořádku. Přijďte si k nám vybrat dortík, uděláte radost všem a ještě si skvěle pochutnáte!!

0

05/12 Dnes večer se slaví v Česku Mikuláš.

Čerti, Mikulášové a Anděle se budou toulat všude po ulicích a malé české děti jim musejí přednést básničku. Jinak nedostanou nadílku, ale brambory a uhlí a ještě hrozí, že si je čert odnese v pytli.

0

26/11 Rozsvícení Vánočního stromku a zároveň zahájení Vánočních trhů na Staroměstském náměstí proběhne v 17.00 hodin v sobotu 29. listopadu.

Vše je možné vidět z oken našeho hotelu nebo kavárny.
... a Ceny ubytování jsou velmi příznivé nyní ... začíná vánoční pohádka a vy všichni jste vítáni!

0

06/11 Trhy na Staroměstském náměstí začínají letos rozsvícením vánočního stromku již v 29. listopadu a trvají do 4. ledna 2015.

Vánoční trh můžete vidět z oken pokojů Grand Deluxe/Deluxe a po setmění vypadá opravdu nádherně...

0

24/10 Nová concierge v hotelové lobby zajistí našim klientům prakticky cokoliv. Obracejte se na Pavlínu a Luboše s Vašimi požadavky.

00

20/10 blíží se konec října a nastává čas myslet na Vánoce a Nový rok. Naše exklusivní poloha zvýhodňuje náš hotel před ostatními, ale je nutné si ubytování zajistit včas.

Udělejte si čas a zvažte i naši nabídku, jak si zpříjemnit Vánoce a oslavit konec roku v Praze.

0

 

10/10 Dnes se rozběhla čínská verze našeho webu. Těšíme se na nové klienty.

www.grandhotelpraha.cz

07/10 Pan Tomáš Hudeček, primátor hlavního města Prahy a Mr. Len Brown, starosta Auclandu, Nový Zéland, se sešli v naší kavárně.
Tipněte si, proč pan starosta nemá na sobě sako ??? Mrkající

00

 

02/10 Franz Kafka je inspirace pro dnešní den v Praze. Je tady podzim, a to je čas na krátký odpočinek v dennodenním stresu. Navštivte muzeum Franze Kafky pár kroků od hotelu.

0

 

23/09 Kromě pokojů nabízíme našim klientům také pohodlné a zcela unikátní apartmány.

Presidentský je vybaven starožitným nábytkem a má vlastní saunu.

0

Uspokojíme ale i klienty, kteří preferují modernější styl a volný prostor , což je případ Royal Apartmentu s balkonem, vedoucím na Staroměstské náměstí.

00

18.09 stále se snažíme zvelebovat hotel a tím zpříjemnit pobyt našim hostům - na chodbách hotelu jsem nechali položit nové, kvalitní koberce.

000

16.09 pro uživatele mobilních telefonů nabízíme více možností, jak rezervovat náš hotel.

Někteří dávají přednost webové stránce a jiní jsou ochotni si stáhnout naši bezplatnou aplikací pro mobilní telefony. App je složitější, ale rezervovat lze tak či tak.

0

11.09 než uděláte rezervaci shlédněte prosím slideshow pokojů a udělejte si lepší přestavu o nabídce Grand hotelu Praha.

https://www.youtube.com/watch?v=0eXSqUflQoA&feature=youtu.be

01.09 ode dneška nabízíme online našim klientům nově zrekonstruovaný 3ložnicový Apartment s balkonem na Staroměstské náměstí - vhodný zejména pro vícečlenné rodiny anebo skupinku přátel.

0000

 

01.07 Světově proslulý japonský dirigent navštívil naši kavárnu při svém pobytu v Praze a zapózoval i se členy svého orchestru a naší pianistkou.

00

24.06 Podívejte se na naše videa

http://www.grandhotelpraha.cz/video-cz.htmhttps://www.youtube.com/watch?v=0eXSqUflQoA&feature=youtu.be

07.04.14 Velikonoce jsou až za dva týdny, ale Velikonoční trhy na Staroměstském náměstí naproti našemu Grand hotelu Praha jsou již v plném proudu. Prodejci ve stáncích nabízejí tradiční pomlázky, dřevěné hračky, svíčky, šperky, paličkované krajky, loutky, panenky v kroji i pestrobarevné ručně malované kraslice. Prodávají se tu horké párky a kýty na rožni, spolu s vynikajícím místním pečivem a super vychlazeným českým pivem nebo svařeným vínem.

Budou otevřeny denně až do 27.dubna.

0

 

 

28.03.14 Máme velkou radost, že můžeme u nás ubytovat členy skupiny THE SHAPESHIFTER, Drum’n’Bass /hudební žánr elektronické hudby, vzniklý v 90. letech 20. století/ skupinu z Nového Zélandu!!!
3.dubna je můžete všichni vidět k Lucerně na skutečně úžasné show!!

0

 

05.03.14 Matějská pout´je opět v Praze!!
Když prijedete k nám i s dětmi nebo máte sami radi kolotoče a ostatní atrakce, máte o odpolední program postaráno.

0

 

03.03.14 Sonia Yamilet Quintana Martinez - pianistka, kterou můžete slyšet denně v naší hotelové kavárně, postoupila již do 3.kola soutěže "Pianista roku".
Dne 16.3. se koná poslední výběrové kolo a 30.3. bude vyhlášen vítěz. Yamilet, držíme palce, abys vyhrála!!! Usmívající se

0

 

24.02.14Jsme naprosto nadšeni, že Grand hotel Praha získal ocenění týmu Venere.com na základě příspěvků našich klientů!!!
Velmi děkujeme všem našim hotelovým hostům!!!
A těšíme se na Vaší další návštěvu i na všechny hosty, kteří budou u nás poprvé!!

0

24.01.14 Mužete již dnes, tři týdny před Valentýnem, přemýšlet jak strávit tento den se svou láskou a objednat si právě zde náš Romantický balíček

0

 

08.01.14 Německá zpěvačka Sandra, která v osmdesátých letech proslula řadou hitů, je ubytovaná v našem hotelu.

Včera 7.ledna 2014 přijala pozvání na slavnostní otevření nové restaurace "Cafe 80's" a zazpívala tam nezapomenutelné hity jako je "(I’ll Never Be) Maria Magdalena", "Hi! Hi! Hi!", "Everlasting Love", "Heaven Can Wait" nebo "Hiroshima".

0

0

0

0

0

05.01.14 Ennio Morricone přijede do Prahy!
Legenda filmové hudby Ennio Morricone vystoupí 9. února v pražské O2 areně. Slavný Ennio Morricone složil hudbu k více než 500 filmů a pracoval s těmi nejlepšími režiséry, jako je Sergio Leone, Paolo Pasolini, Bernardo Bertolucci, Brian De Palma, Roman Polanski, Warren Beatty, Pedro Almodóvar, Quentin Tarantino.

0

 

29.12.13 LATINSKO-AMERICKÁ BOUŘE

Silvestrovský večer v rytmu latinsko-amerických tanců v La Casa Argentina začíná již v 19.00!!!

0

 

20.12.13 Křest kalendáře fotografa Vladimíra Štrosse v Grand hotelu Praha.

Včera 19.12.2013 proběhl v hotelové kavárně slavnostní křest kalendáře fotografa Vladimíra Štrosse. Hlavním sponzorem byla firma LLC Brno. Na večírku se potkaly všechny fotografované modelky a další VIP hosté. Večírek moderovala Diana Kobzanová a Dara Rolinc svým zpěvem a tancem udržela živou atmosféru až do konce. Vrcholem večera byla dražba jedné z fotografií, jejíž výtěžek byl věnován nadaci DOBRÝ ANDĚL.

0

0

0

0

18.12.13 Konečně jsme se dočkali!!!
na budově hotelu je umístěno nové světelné logo a každý náš klient snadno najde Grand hotel Praha.

 

0

 

01.12.13 Vánoční trhy na Staroměstském náměstí - letos až do 12. ledna 2014

Největší trhy jsou tradičně na Staroměstském náměstí, kde turisté i Pražané mohou obdivovat bohatě osvětlený vánoční stromek. Na trzích najdete vše: svařené víno, medovinu, trdelník, jedlé kaštany, ale i skleněné ozdoby či pletené zboží. Specialitou jsou dětské dílny, v nichž si nejmenší mohou sami vyrobit ozdoby, napsat Ježíškovi nebo se potěšit loutkovým představením.

Po setmění vypadá Vánoční trh opravdu nádherně...

0

Speciální nabídky»
Virtual tour
Nová mobilní aplikace
Zobrazit vše
PLATBA PŘEDEM Při platbě předem ušetříte až 22% - najdete jen na našem webu VÍCE ZA MÉNĚ Zůstaňte 2+ více nocí a ušetříte! Od 5nocí taxi ZDARMA LUXUSNÍ APARTMENTY Pro náročné nabízíme PRESIDENT,ATTIC, LUXURY a ROYAL apartmenty