Jak se k nám dostanete
x

Jak se k nám dostanete

Z letiště

Před letištní halou nastoupíte do autobusu č.119 a pojedete s ním až na poslední stanici přímo u stanice metra Dejvická. Zde přesednete na metro A a pojedete tři stanice. Vystoupíte ve stanici Staroměstská a půjdete rovně Kaprovou ulicí až na Staroměstské náměstí, kde se nachází Grand hotel Praha. Celá cesta trvá přiblužně 30 minut a platí na ní přestupná jízdenka na MHD v hodnotě 32 Kč.

Z Hlavního nádraží

Na hlavním nádraží sestoupíte do metra a pojedete jednu stanici linkou C do stanice Muzeum, tam přestoupíte na linku A a pojedete dvě stanice do stanice Staroměstská. Vystoupíte ve stanici Staroměstská a půjdete rovně Kaprovou ulicí až na Staroměstské náměstí, kde je umístěn Grand hotel Praha. Celá cesta trvá přibližně 20 minut a platí na ní přestupná jízdenka na MHD v hodnotě 24 Kč.

Cesta autem

Prosím vložte následující GPS kód: 50°5'12.6''N, 14°25'15.5''E do svého GPS zařízení

Pařížská ulice GPS: 50.087781 N, 14.420467 E


0

Speciální nabídky»
Virtual tour
Nová mobilní aplikace
Zobrazit vše
PLATBA PŘEDEM Při platbě předem ušetříte až 22% - najdete jen na našem webu VÍCE ZA MÉNĚ Zůstaňte 2+ více nocí a ušetříte! Od 5nocí taxi ZDARMA LUXUSNÍ APARTMENTY Pro náročné nabízíme PRESIDENT,ATTIC, LUXURY a ROYAL apartmenty