Vánoce

Každý rok by měly být vánoční svátky jedinečné. Užijte si je tentokrát romanticky a přímo v historickém srdci Prahy.  Pokochejte se pohledem na nejhezčí strom v republice a prožijete něco, na co budete dlouho vzpomínat.

Na Štědrý a Boží hod den nabízí Café Mozart tři varianty slavnostního vánočního menu.

Přivítáme vás v 19,00 hodin Welcome drinkem. Servis vánočního menu započne v 19,30 hodin. Slavnostní atmosféru večera umocní smyčcový kvartet MOZ-ARTQUARTETT PRAGUE, který se přidá během podávání menu.

Objednávejte spolu s ubytováním. Vyberte si prosím vánoční menu, datum a pište na: info@grandhotelpraha.cz 

VÁNOČNÍ MENU PROGRAM
Silvestr

Pokud chcete strávit poslední den v roce osobitě, vtipně, bez nudy a veselit se až do rána, tak určitě do Café Mozart. Ručíme Vám za atmosféru, stůl hojnosti,  hudbu mnoha žánrů, taneční zábavu a navíc půlnoční ohňostroj přímo pod okny.  

CENA  6.936 CZK/NA OSOBU ZAHRNUJE:

studený & teplý buffet (doplňován po celou noc) & sklenku Bohemia Sektu & celovečerní hudební produkci  "ŽIVÝ JUKEBOX" s výborným pianistou, zpěvákem & showmanem Václavem Tobrmanem & saxofonistou Martinem Zilvarem. Následuje velké předpůlnoční překvapení "Elvis Presley" nesmrtelný král rock 'nrollu, který vás rozdovádí svými songy.

Začínáme ve 20,00 hodin. Objednat můžete spolu s ubytováním nebo pište na: info@grandhotelpraha.cz 

SILVESTROVSKÝ RAUT PROGRAM
Snídaně

Grand hotel Praha podává v této barokní kavárně v prvním patře hotelu od 7:30 do 10:30 bohatou snídani formou švédských stolů.

Snídaně je samozřejmě pro hotelové hosty zdarma a můžete si ji objednat i na pokoj.

Slevy

Samozřejmostí jsou také slevy pro hosty do vybraných restaurací díky programu Grand Bonus Card.