Café Mozart
x

Café Mozart

Pozdně barokní kavárna Café Mozart je součástí hotelové budovy. Je umístěna v prvním patře Grand hotelu Praha a nabízí nejkrásnější výhled na Pražský orloj, Staroměstskou radnici i celé Staroměstské náměstí.

Hotelovým hostům je právě v této nově zrekonstruované kavárně Café Mozart servírována snídaně, ale mohou ji využít i jako příjemné místo pro odpočinek s kávou, setkání s přáteli nebo uspořádání pracovního oběda či večeře.

V naší kavárně se nekouří, je zde Wifi připojení k internetu a její zcela nově upravený dobový interier, s výstavou pravého míšeňského porcelánu, poskytne hostům pocit luxusu, klidu a vznešenosti dávno minulých let.

Večery jsou střídavě zadány pro milovníky klasické hudby nebo jazzu a dobrého jídla. Opulentní menu je podáváno v průběhu klasického koncertu v dobových Mozartovských kostýmech i během jazzových večerů. Oba druhy koncertů začínají vždy v 19.30 sklenkou sektu.

Při rezervaci prostřednictvím našeho webu získáte nejhezčí místa s výhledem na Staroměstské náměstí za bezkonkureční cenu 990 Kč/ za osobu.

 

 

 

 

 

 

Speciální nabídky»
Virtual tour
Nová mobilní aplikace
Zobrazit vše
PLATBA PŘEDEM Při platbě předem ušetříte až 22% - najdete jen na našem webu VÍCE ZA MÉNĚ Zůstaňte 2+ více nocí a ušetříte! Od 5nocí taxi ZDARMA LUXUSNÍ APARTMENTY Pro náročné nabízíme PRESIDENT,ATTIC, LUXURY a ROYAL apartmenty